Astropay’ın Dünyası

clock-96-blackk

Astropay kendisini çevrimiçi mağaza olarak tanımlıyor. Yani diğer bir anlamıyla kredi kartına ihtiyacınız olmadan, astropay sayesinde bu kartın geçtiği tüm sosyal platformlarda dilediğiniz
şekilde harcama ve alışveriş yapmakta özgürsünüz.

Astropay bir anlamda sanal olarak kullanılan ve ön ödemeli şekilde kullanılan karttır. Bu kartı almak için diğer kartları beklediğiniz şekilde uzun süreler beklemenize gerek kalmıyor. Kendinizin ve ailenizin bütçenize uygun şekilde kart satın alma hakkına sahipsiniz.
Ayrıca bu kartların belli bir miktarı bulunmaktadır. Kart alımı için internet üzerinden basit şekilde başvuru yapmanız ve istediğiniz miktara sahip onlarca karta anında sahip olmanız mümkün olmaktadır.
Alışveriş yapılan ve kartların kullanıldığı sosyal platformlar her geçen gün yenilenmekte ve sayıca artmaktadır.Bu platformların her birine Astropay kartıyla ödemeler yoluyla üye olabilir,dilediğiniz gibi alışveriş yapabilir ve bu sitelerde bulunan mevcut kampanyaları kaçırmamış olursunuz.
Astropay‘a ücret ödemeden yani ücretsiz olarak sahip olabilmektesiniz. Kullanım yapmak istediğiniz miktarı seçerek, harcadıktan sonra kullanım yaptığınız limiti ödeme yoluyla ihtiyacı karşılayabilirsiniz.
Bunun için ek ücret olarak ödeme yapmanıza ya da faiz ödemenize asla gerek bulunmuyor. Yani ilave kart ödemelerini yapmanıza asla gerek kalmıyor..
Astropay kartı internet kanalıyla gayet kolay bir biçimde başvuru yapma sistemine ulaşabilirsiniz.Bunun ardından kartınız size çok kısa sürede ulaşır.
Astropay ile yapacağınız tüm harcamalar, bu kartın online alışverişte anlaşmalı olduğu tüm yerleri kapsar. Yani bu anlaşma dışı alanlarda harcama yapmanız şimdilik mümkün olmuyor.
Dünya üzerindeki kartlardan dilediğiniz kadar satın alma hakkına sahipsiniz. Yani kart miktarı olarak elinizdeki kartın limiti biterse, bir başka kart alarak avantajlarından doyasıya faydalanmanız mümkün oluyor. Artık kredi kartının yarattığı bazı belli başlı sıkıntılarla uğraşmanıza hiç gerek kalmadı.
Astropay Kart dünya üzerindeki klasik alışveriş düzeni üzerinden birçok ürünler almanızı kolay hale getirir. Sosyal ağlar üzerinden etkin olan tüm siteler ve diğer kampanyaların bulunduğu sitelerden kolayca alışveriş yapma imkanını sizlere sunar.
Astropay’a kolay bir şekilde başvuru yaparak, sizlere kısa sürede ulaşan bu kartı harcamaya başlayabilirsiniz.

Astropay kart

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (45 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +23 (from 31 votes)
Astropay'ın Dünyası, 7.0 out of 10 based on 45 ratings