Astropay olumlu yönleri

Posted on Oca 10, 2016 in Blog, Genel

Astropay Olumlu Yönleri

Astropay, internet üzerinden alışveriş yapma imkanı sağlayan ön ödemeli bir karttır. Bu kartın içerisinde sanal para bulunur ve alışverişler, bu sanal para sayesinde gerçekleştirilir. Bu nedenden dolayı Astropay’ın ve sanal paranın pek çok olumlu yönü bulunmaktadır. Bu yönlerden şu şekilde bahsetmek mümkündür;

Güvenilir ve hızlı alışveriş;

İnternet üzerinden yapılan alışverişler için elektronik paraya yani sanal paraya ihtiyaç duyulmaktadır. Bu durum için geliştirilmiş olan pek çok ödeme yöntemi bulunmaktadır. ancak bu ödeme yöntemlerinin çok büyük bir kısmı, güvenlik konusunda yeterli hizmeti sunamamaktadır. Bu ödeme yöntemlerinin pek çoğunda kişisel bilgileriniz, farklı kişilerin eline geçebilmektedir. Bütün bu olumsuzlukları ortadan kaldıran Astropay kart, internet ortamında en güvenli alışverişi sunmaktadır. çünkü kartın üzerinde 16 haneli bir kart numarası bulunur ve kişisel bilgilerinizin yerine bu kart numarası istenir. Bu sayede Astropay, tüm alışverişlerinizi güvenli bir şekilde yapma imkanı sunmaktadır. güvenliğin yanında hızlı alışveriş imkanı da sağlamaktadır. bunu ise, kartın üzerinde bulunan çip sayesinde yapmaktadir. Yani alışveriş yaparken, kart bilgileri yada pek çok gereksiz bilgiyi girmek yerine, Asropay tarafından size verilen pin kodunu girerek, hızlı bir şekilde alışveriş yapabilir ve ödemelerinizi anında gerçekleştirebilirsiniz.

Ödeme ve alışveriş kolaylığı;

Astropay kart, ön ödemeli bir kart özelliğindedir. Bu nedenle dilediğiniz kadar harcama yapabilir,bu harcamalar için, kredi kartına ödediğiniz faiz gibi ödemeleri, yapmak zorunda kalmazsınız. Ayrıca diğer kartlar gibi yüksek miktarlarda harcama yapmanıza gerek kalmaz. Astropay’ın içinde bulunan sanal parayı, istediğiniz küçük miktarlarda da harcayabilirsiniz. Astropay’ın, son kullanma tarihi olduğu için, bu tarihten önce içindeki sanal para miktarının kullanılması gerekir.

Fırsatlardan yararlanma;

Astropay kart, indirim ve kampanya gibi çeşitli sayıda olan ve süreli olan fırsatları, zamanında yakalamanıza imkan sağlamaktadır. Örneğin; bir oyunda sınırlı sayıda ve süreli olarak sunulan ve işinize çok yarayacak olan bir özellik satılıyor ise, bu zamanı kaçırmadan hemen satın alabilirsiniz.
Sanal para ve Astropay kartın, bunların dışında da pek çok olumlu yanı bulunmaktadır. örneğin internet üzerinden daha çok alışveriş yapılmasını sağlar. Bu sayede internetin ve teknolojinin gelişmesine katkıda bulunur. Gecikmeli veya hatalı ödeme gibi durumları ortadan kaldırır. Anında ödeme sistemi ile, borç oluşmasını ortadan kaldırarak, para akışı sağlar. İnsanları bütçesine göre harcama yapmaya yönlendirir. Çünkü Astropay’ın içerisinde bulunan miktar bittiğinde, bu kartı kullanmanız mümkün değildir. Yani kredi kartları gibi size ekstra kredi açılmaz. Bunun yerine, karta ödeme yaptıkça para harcarsınız. Bu da harcamalarınızı güvence altına alarak, tasarruf yapma imkanını arttırır.
Astropay’ın bunların yanında zaman ve emek tasarrufu yaptığını da belirtmek gerekir. Çünkü fiziki olarak mağazalara gidip alışveriş yapmak, çok zamanın harcanmasına ve yoğun çaba sarfedilmesine neden olur. Tüm bu sıkıntılardan, Astropay ve sanal para sayesinde kurtulabilirsiniz.

astropay kart

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (9 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +9 (from 9 votes)
Astropay olumlu yönleri, 10.0 out of 10 based on 9 ratings

Bir önceki yazımız olan Astropay Ayrıcalıkları başlıklı makalemizde astropay ayrıcalıkları, astropay kart ve ücretsiz astropay hakkında bilgiler verilmektedir.