Astropay Nedir?

Astropay Nedir?

Astropay, çevrim içi olarak kullanılan sanal bir karttır. Dünyanın her yerindeki binlerce mağazada, alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. İnternet ortamında bulunan en güvenli kartlardan biridir. Kullanıcısına dilediği kadar ve dilediği sitelerden alışveriş yapma imkanı sunabilmektedir. Ön ödemeli bir kart olan Astropay ile, yüklediğiniz para miktarı kadar harcama yapma imkanınız bulunmaktadır. özellikle çevrim içi oyunlarda kullanılan Astropay’ın, kullanım alanı oldukça geniştir. Kullanıcılarına pek çok avantaj sağlayan bu kartın özelliklerinden, şu şekilde bahsetmek mümkündür;

– Ön ödemeli bir karttır. Yani dilediğiniz miktarın yüklü olduğu kartı satın alarak, bu miktar bitene kadar, gönlünüz harcama yapabilirsiniz.
– Bu kartı ücretsiz olarak da satı almanız mümkündür. İlk etapta kullanacağınız kartı ve miktarını seçersiniz. Kart adresinize ulaştıktan sonra içerisinde bulunan limit kadar harcama yaparak, sonrasında ödeme yaparsınız.
– Kredi kartı gibi faizlendirme durumu söz konusu değildir.
– Astropay’da, ilave ücret ödemenize gerek kalmaz.
– Kartı satın aldıktan sonra elinize ulaşmasını beklemenize gerek kalmaz. Kartın üzerinde bulunan kart numarası ve CVV kodu yani güvenlik kodu ile, anında alışveriş yapmaya başlayabilirsiniz.
– Kartın üzerinde CVV kodunun bulunması, yüksek güvenliğe sahip olduğunu ve sizden başka kimsenin kullanamayacağını kanıtlamaktadır. Bu nedenle çalınma yada başkaları tarafından kullanılma gibi durumlar söz konusu olmaz.
– Astropay’ı, geçerli olduğu tüm alışveriş sitelerinde kullanmanız mümkündür. Özellikle sosyal platformlarda popüler olan bu kartın geçerli olduğu alışveriş sitesi sayısı her geçen gün artmaktadır.
– Bu karta internet ortamından, çok kolay bir şekilde başvuru yapmanız mümkündür.
– Bu kartın anlaşması olmayan yerlerde alışveriş yapmanız mümkün değildir.
– Dünya üzerinde bulunan kartlardan, dilediğiniz kadar satın alabilirsiniz.
– Elinizdeki kartın limiti bittiğinde, çip kısmı kendiliğinden iptal olmaktadır. Bu nedenle başka bir kart satın almanız gerekir.
– Bu kart fiziksel bir kart olmadığı için, karttaki miktar bitene kadar, birden çok yatırım yapmanız mümkündür.
– Bu kart ile dolar kurunda alışveriş yaparsınız. Çünkü içerisine yüklediğiniz para birimi dolar üzerindendir.
– Astropay’ın son kullanma tarihi de bulunmaktadır. Bu tarih bitiminde, kartınızı kullanmanız mümkün değildir yeni bir kart satın almanız gerekir.

Astropay nasıl kullanılır;
Alışveriş yapmak için seçtiğiniz siteden, ödeme metodu olarak, Astropay’ı seçin. Daha sonra kart bilgilerinizi girin, yani kartın üzerinde bulunan 16 haneli kart numarasını, CVV kodunu ve son kullanma tarihini girin ve ödemeyi onaylayın. Kartınızda bulunan bakiyenin tamamını kullanabilirsiniz yada içerisinde bir miktar bırakabilirsiniz. Yani dilediğiniz miktarı kullanmanız mümkündür. Bu miktarı tek bir sitede kullanabileceğiniz gibi, farklı sitelerde de kullanabilirsiniz. Bu kart ile yaptığınız ödemenin doğrulanması anlık olarak gerçekleşmektedir. Bu kartla yaptığınız alışverişte satın aldığınız ürün ve yaptığınız ödeme, anında doğrulanacaktır.
Sistem olarak ön ödemeli karttan bir farkı olmayan Astropay, kullanım olarak oldukça geniş bir alana sahiptir ve internet üzerindeki en güvenli alışveriş kartıdır.

Astropay kart

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.4/10 (16 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +13 (from 13 votes)
Astropay Nedir?, 9.4 out of 10 based on 16 ratings