Astropay Kartın Avantajları

Astropay Kartın Avantajları

Astropay kart, uluslararası alanda, internet ortamından alışveriş yapmanızı sağlayan, güvenli ve ön ödemeli olan bir sanal karttır. İnternet ortamının çok yoğun olarak kullanılması, pek şok güvenlik sorununu da beraberinde getirmiştir. Kredi kartı bilgilerinin çalınması, banka hesaplarının bloke edilmesi ve içindeki paranın boşaltılması, kimlik bilgilerinin çalınması gibi problemler inanları, internet üzerinden alışveriş yapmaktan soğutmaktadır. Oysaki dünyaca ünlü markalara ulaşmak, fiziki olarak mümkün değilken, internet üzerinden yarım saatini almaktadır. bunu yanında firmalar da, internet üzerinden çok daha az maliyetle, çok sayıda müşteriye ulaşabilmektedir. Tüm bunlar göz önüne alındığında, internetten alışveriş yapmak hem müşteriler hem de firmalar için oldukça karlıdır.
Bu güvensizlik problemini ortadan kaldırmak amacıyla çıkarılmış olan Astropay kart ise, yüksek güvenlik özellikleriyle donatılmıştır ve bu sayede, gönül rahatlığıyla alışveriş imkanı sunmaktadır. bunun yanında daha pek çok avantajı da bulunan Astropay kartın, bu özelliklerine yakından göz atalım

Astropay ve avantajları;

-Astropay kartın üzerinde bulunan 16 haneli pin kodu, hiçbir bilgi ve belge gerektirmeden, alışveriş yapmanıza imkan sağlar.
-Kartın tek kullanımlık olması ve limiti bittiği anda kendini bloke etmesi, artı bir avantajdır. Bu sayede, kartın çalınması veya bilgilerin alınması söz konusu değildir.
-Kartın kullanım alanı oldukça geniştir. Dünyanın yüzlerce ülkesinde, çok sayıda firma tarafından kabul görmektedir. Bu nedenle rahat bir alışveriş imkanı sunar.
-Astropay kart, kolay bir şekilde satın alınmaktadır. Astropay Ana Bayi sitesi üzeriden, canlı destek hattı ile iletişim kurularak, hem aklınıza takılan soruları sorabilir hem de güvenli bir şekilde kartınıza, yaklaşık 2 dakika içinde sahip olabilirsiniz.
-Astropay kartı satın aldıktan sonra, kullanmak için günlerce beklemenize gerek yoktur. Kartı aldıktan hemen sonra, size verilen güvenlik kodu ve 16 haneli pin kodu ile, kullanmaya başlayabilirsiniz.
-Astropay kart, güvenli harcamasının yanında tasarruf da sağlar. Kartın içinde bulunan limit kadar harcama yapacağınız için, ihtiyacınız olan kadarını harcarsınız. Bu da gereksiz alışveriş yapmanızı önler.
-Astropay kart ön ödemeli bir karttır. Yani önce ödeme yapılır, sonra içindeki limit kullanılır. Bu sayede kredi kartı kullanırken yaşadığınız limit aşımı yada geciktirdiğiniz ödemeler için ödediğiniz faizleri, bu kart sayesinde ödemek zorunda kalmazsınız.
-Astropay kart, diğer ön ödemeli kartlardan farklıdır. Diğer kartlarda, limitin tamamı kadar alışveriş yapmanız gerekirken Astropay kartta, istediğiniz miktarlarda, parça parça alışveriş yapabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta kartın kullanım süresidir. Kartın içindeki limitin 1 yıllık kullanım süresi dolamadan harcanması gerekir.
-Astropay kartı birden fazla satın aldığınızda, limit birleşimi yapabilirsiniz. Bu sayede tüm kartlarınızı tek elden yönetirsiniz. Bu da harcamalarınız takip ederken kolaylık sağlar.
-Kartın içindeki limiti belirleyebiliyor olmanız da, ayrı bir avantajdır. Bu sayede istediğini limit kadar harcama yapabilirsiniz.

astropay kart

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.3/10 (6 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +5 (from 5 votes)
Astropay Kartın Avantajları, 9.3 out of 10 based on 6 ratings