Astropay Ana Bayi

Posted on Şub 20, 2016 in Blog, Genel

Astropay Ana Bayi

Astropay ana bayi 2008 yılında kurulmuş olup, bir çok ön ödemeli kart sistemlerinin alım-satım işlemlerini gerçekleştirmektedir. En popüler ödeme yöntemlerini sizlere sunarak kolaylıkla alışveriş yapmanızı sağlamaktadır. 8 yıldır sektörün öncü firması olmanın ve binlerce referans müşteriye sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ön ödemeli Kart

Ön ödemeli kart sistemleri gayet basit bir şekilde çalışmaktadır. Kredi kartı sahibi olurken çekilen zorlukların hiç biri ile karşılaşmazsınız. Sürekli gelişen teknolojiye ayak uydurmakta her ne kadar zorlansakta, artık online alışveriş hayatımızın bir parçası haline geldi. Fakat internetten alışveriş yaygınlaştıkça her alanda olduğu gibi bu alanda da dolandırıcılık yöntemleri türedi. Gün geçmiyor ki yeni bir dolandırıcılık sistemi ile karşılaşıyoruz.

Bu sebeple artık kimse kredi kartını internette kullanmak istemiyor. İşte burada devreye ön ödemeli kart sistemi giriyor. Ön ödemeli kart nedir? tanıyalım.

Ön ödemeli kart nedir?

Bu kart tipi sizin veya başkasının para yükleyebildiği ve kredi kartının geçtiği her yerde geçen bir karttır. Faturalarınızı öderken, mağazalarda veya telefon üzerinden alışveriş yaparken güvenle kullanabilirsiniz. Asla bakiyenizin altına düşmez ve borçlanmadan dolayı sıkıntılar ile karşılaşmazsınız. Bu karta sahip olmakta kredi kartı sahibi olmaktan daha kolaydır. Ön ödemeli kartlara örnek verelim;

Astropay

Astropay Kart

Astropay Kart

Astropay tek kullanımlık bir karttır. Bu kartı satın aldığınızda size 16 haneli bir pin verilir. Astropay kartı yapacağınız alışverişin tutarına yetecek kadar satın almanız sizin avantajınızdır. Örnek verecek olursak 25$-50$ gibi yükselerek 500$ ve daha fazla satın alma gücünde bir karta sahip olabilirsiniz. Astropay ana bayi olarak bir çok ön ödemeli kart hizmeti sunduk. Şuan için en verimli, en popüler ödeme aracı Astropay olduğunu için bizde hizmetimizi bu alanda yoğunlaştırdık.

Eğer sizde bir Astropay kart satın almak istiyorsanız, iletişim sayfamızdan bizler ile irtibata geçebilir 1 dakikadan daha kısa bir süre içerisinde kolayca bu karta sahip olabilirsiniz. Döviz kurlarına göre her gün güncellenen fiyatlarımızı, sitemizin üst kısmında bulunan menüden Fiyatlar sayfamıza tıklayarak öğrenebilirsiniz.

Sizler için hazırladığımız Astropay videomuzu izleyebilirsiniz.

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 7.0/10 (3 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Astropay Ana Bayi, 7.0 out of 10 based on 3 ratings

Bir önceki yazımız olan Astropay olumlu yönleri başlıklı makalemizde astropay, astropay kart ve güvenli astropay hakkında bilgiler verilmektedir.